English   Kontakta   Annonsering   Sitemap

Välkommen till vår fotbolls-livescore i realtid, resultat & spelprogram med direktreferat från fotbollsmatcher i hela världen
Här hittar du de senaste fotbollsresultaten. För att se målgörare och matchevenemang - håll muspekaren över live-resultaten
Besök GameCenter för djupgående matchanalys: Livescore, Direktstatistik, direktreferat, laguppställningar, spelarstatistik ...

 Sponsorer

 Sponsorer

Gratis Live Streaming
Danmark - Sverige Live Stream | Danmark - Sverige Live Streaming | Danmark - Sverige Streaming

Danmark - Sverige Live Stream
Vänskapsmatcher | 11. November 2011, 19:00 CET * Land restriktioner kan gälla.

Titta på fotboll live streaming online med http://www.football-streams.com/
- en av de största live fotboll streaming webbplatser på Internet.

Få direkt tillgång till live streaming från alla de stora fotbollsligorna:

  Premier League (ENG)
  La Liga (SPA)
  Serie A (ITA)
  Bundesligaen (GER)
  Europa League
  Champions League och många fler ...

För bara £29.99 du få ett års obegränsad tillgång till streaming av matcher från alla de stora fotbollsligorna...

    Se Danmark vs. Sverige

     Hur man kommer igång med att se fotboll online LIVE
 1. Gå til http://www.football-streams.com/ och registrera ett konto.

 2.Betala £29.99 med Paypal eller VISA för att få DIREKTÅTKOMST
     till live streaming av alla stora fotbollsmatcher under 1 år.

 3. Välj Danmark vs. Sverige för att börja titta!!


      KLICKA HÄR för att komma igång...




Gratis Live Streams

  Wed 16. April

09:00 | Kuala Lumpur, Malaysia
  Kichenok - Linette

10:00 | Kuala Lumpur, Malaysia
  Cibulkova - Ozgen

10:30 | Monte-Carlo, Monaco
  LU - Raonic

12:35 | Monte-Carlo, Monaco
  Stepanek - Federer

12:55 | Monte-Carlo, Monaco
  Robredo - Benneteau

13:00 | Kuala Lumpur, Malaysia
  Kovinic - Mayr

14:00 | Monte-Carlo, Monaco
  Nadal - Gabashvili

14:15 | Monte-Carlo, Monaco
  Dimitrov - Ramos-Vinolas

15:00 | Premier League
  Metalurg Zaporizhya - Goverla-Zakarpatia Uzgorod

15:00 | Premier League
  Met. Donetsk - Chernomorets Odessa

15:00 | Sao Paulo 2, Brazil
  Rola - Pereira

15:00 | Sao Paulo 2, Brazil
  Souto - Pella

15:20 | Monte-Carlo, Monaco
  Wawrinka - Cilic

15:35 | Monte-Carlo, Monaco
  Monfils - Carreno-Busta

16:00 | Grekiska Cupen
  Panathinaikos - OFI Crete

16:00 | Virsliga
  BFC Daugava - Jurmala

16:00 | Virsliga
  Ventspils - Jurmala

16:20 | Sao Paulo 2, Brazil
  Sabry - Souza

16:20 | Sao Paulo 2, Brazil
  Schwartzman - Saretta

16:30 | PrvaLiga
  Triglav Gorenjska - NK Krka

17:00 | Santiago, Chile
  Collarini - De Bakker

17:00 | 1. HNL
  NK Dragovoljac - Hajduk Split

17:30 | Ryska cupen
  CSKA Moskva - FK Krasnodar

17:40 | Sao Paulo 2, Brazil
  Monteiro - Sant'Anna

18:00 | Sarasota, USA
  Arnaboldi - Melzer

18:00 | Virsliga
  FK Liepaja - FK Jelgava

18:30 | Santiago, Chile
  Capdeville - Duckworth

19:00 | Turkiska Cupen
  Bursaspor - Galatasaray

19:00 | PrvaLiga
  NK Domzale - NK Maribor

19:00 | Grekiska Cupen
  PAOK Thessaloniki - OLYMPIAKOS

19:00 | Santiago, Chile
  Quinzi - Arguello

19:00 | Santiago, Chile
  Coria - Hernandez

19:00 | 1. HNL
  RNK Split - Dinamo Zagreb

19:00 | Allsvenskan
  Norrköping - Mjällby AIF

19:00 | Allsvenskan
  Häcken - Halmstad

19:00 | Allsvenskan
  Örebro SK - Malmö FF

19:05 | Allsvenskan
  Djurgården - AIK

19:30 | PrvaLiga
  Zavrc - Olimpia Ljubljana

19:30 | Cupa Romaniei
  FC Astra Ploiesti - P. Ploiesti

19:45 | Schweiziska Supercupen
  Aarau - Luzern

19:45 | Schweiziska Supercupen
  Grasshoppers - Thun

19:50 | Sarasota, USA
  Ramirez Hidalgo - Kyrgios

20:00 | PrvaLiga
  Nova Gorica - Publikum Celje

20:00 | Primera Division, Torneo Final
  Atletico De Rafaela - Rosario Central

20:00 | Danska Superligan
  Viborg FF - Aalborg BK

20:05 | PrvaLiga
  NK Rudar Velenje - NK Koper

20:30 | Pro League, Mästerskapsrunda
  Club Brugge - Racing Genk

20:30 | DFB Cupen
  Bayern München - Kaiserslautern

20:30 | Schweiziska Supercupen
  FC Basel - Zurich

20:45 | Premier League
  Everton - Crystal Palace

20:45 | Premier League
  Man City - Sunderland

21:00 | Franska cupen
  EA Guingamp - Monaco

21:30 | Copa del Rey (Kungacupen)
  Barcelona - Real Madrid

21:45 | Portugisiska Cupen
  Benfica - FC Porto

22:10 | Primera Division, Torneo Final
  Newell's Old Boys - Colon

22:10 | Primera Division, Torneo Final
  Estudiantes - River Plate

22:15 | Portugisiska Cupen
  Rio Ave - Sporting Braga

  Thu 17. April

00:45 | Copa Libertadores
  Lanus - Santos

01:00 | NBA
  Charlotte Bobcats - Chicago Bulls

01:00 | NBA
  Orlando Magic - Indiana Pacers

01:10 | Primera Division, Torneo Final
  Boca Juniors - San Lorenzo

01:30 | Major League Soccer
  New York Red Bulls - Philadelphia Union

02:00 | NBA
  Boston Celtics - Washington Wizards

02:00 | NBA
  Cleveland Cavaliers - Brooklyn Nets

02:00 | NBA
  Miami Heat - Philadelphia 76ers

02:00 | NBA
  NY Knicks - Toronto Raptors

02:00 | NBA
  Memphis Grizzlies - Dallas Mavericks

02:00 | NBA
  Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks

02:00 | NBA
  Minnesota Timberwolves - Utah Jazz

02:00 | NBA
  New Orleans Hornets - Houston Rockets

02:00 | NBA
  Oklahoma City Thunder - Detroit Pistons

02:00 | NBA
  San Antonio Spurs - LA Lakers

03:00 | Copa do Brasil
  Santos SP - Mixto MT

03:00 | Copa Libertadores
  Cruzeiro MG - Cerro Porteño

03:00 | Copa Libertadores
  Leon - Club Bolívar

04:30 | NBA
  Portland Trail Blazers - LA Clippers

04:30 | NBA
  Sacramento Kings - Phoenix Suns

04:30 | NBA
  Denver Nuggets - Golden State Warriors

14:30 | Division 1
  HB Køge - AC Horsens

15:00 | Danska Superligan
  Odense BK - FC Nordsjælland

15:00 | Premier League
  Simferopol - PFC Sevastopol

17:00 | Danska Superligan
  Esbjerg fB - Randers FC

17:30 | Ryska cupen
  FK Rostov - Luch-E. Vladivostok

18:30 | 2. Bundesliga
  Energie Cottbus - St. Pauli

18:30 | 2. Bundesliga
  Sandhausen - Düsseldorf

18:30 | 2. Bundesliga
  Erzgebirge Aue - Dresden

18:45 | I liga
  Energetyk Row Rybnik - GKS Katowice

19:00 | Allsvenskan
  Gefle - Brommapojkarna

19:00 | Allsvenskan
  Falkenbergs FF - Kalmar FF

19:00 | Allsvenskan
  IFK Göteborg - Åtvidaberg FF

19:00 | Danska Superligan
  FC Vestsjaelland - FC Köpenhamn

19:05 | Allsvenskan
  Elfsborg - Helsingborg

19:20 | Superettan
  Landskrona BoIS - Syrianska FC

19:30 | Cupa Romaniei
  Dinamo Bucurest - Steaua Bukarest

19:30 | Turkiska Cupen
  Antalyaspor - Eskisehirspor

19:45 | Schweiziska Supercupen
  St. Gallen - Lausanne-Sports

19:45 | Schweiziska Supercupen
  Young Boys Bern - FC Sion

19:45 | Challenge League
  Lugano - Wohlen

20:00 | Primera Division, Torneo Final
  CA All Boys - Arsenal

20:30 | Bundesliga
  E. Frankfurt - Hannover

20:30 | Serie B
  Lanciano - Empoli

20:30 | Pro League, Mästerskapsrunda
  Standard Liege - Lokeren

20:30 | Serie B
  Palermo - Reggina

21:00 | Första divisionen
  Vitoria Guimaraes - Arouca

22:10 | Primera Division, Torneo Final
  Belgrano - Godoy Cruz

  Fri 18. April

01:10 | Primera Division, Torneo Final
  Racing Avellaneda - Gimnasia LP

02:15 | Copa Libertadores
  The Strongest - Def Sporting

11:30 | Hyundai A-League Playoff
  Melbourne - Sydney

13:30 | Chinese Super League
  Henan Jianye - Shanxi Zhongjian

15:00 | Wischaja League
  Amkar Perm - Ural Ekaterinburg

16:00 | Division 1
  FC Hjørring - Hobro IK

17:00 | Danska Superligan
  Brøndby IF - SønderjyskE

18:15 | Championship
  Blackpool - Burnley

19:00 | Danska Superligan
  AGF Aarhus - FC Midtjylland

19:00 | Spor Toto Süper Lig
  Kayseri Erciyesspor - Trabzonspor

20:00 | Eerste Divisie
  Willem II - FC Emmen

20:00 | Ligue 2
  Clermont Foot - SCO Angers

20:00 | Ligue 2
  Chamois Niort FC - Brest

20:00 | Ligue 2
  FC Metz - CA Bastia

20:00 | Ligue 2
  Troyes Aube - Creteil

20:00 | Ligue 2
  Nancy - Dijon

20:00 | Ligue 2
  Nimes - Istres FC

20:00 | Ligue 2
  Arles - Stade Laval

20:00 | Ligue 2
  Le Havre - Tours

20:30 | Championship
  Doncaster - Derby

20:30 | Ligue 1
  St. Etienne - Rennes

20:30 | Primera Division (La Liga)
  At. Madrid - Elche

20:45 | Premier League
  Inverness CT - Aberdeen

  Sat 19. April

02:30 | Primera Division, Clausura
  Monarcas - Cruz Azul

04:30 | Primera Division, Clausura
  Santos - Real San Luis

08:00 | J-League
  Kashima Antlers - Vissel Kobe

08:30 | Hyundai A-League Playoff
  Central Coast - Adelaide

09:00 | J-League
  FC Tokyo - Cerezo Osaka

09:00 | J-League
  Gamba Osaka - Omiya Ardija

10:00 | J-League
  Urawa Reds - Kawasaki

11:00 | Wischaja League
  Tom Tomsk - Kriliya Sovietov

12:00 | J-League
  Ventforet Kofu - Grampus Eight

12:30 | Spor Toto Süper Lig
  Gaziantepspor - Genclerbirligi

13:00 | 2. Bundesliga
  1860 Munich - Arminia Bielefeld

13:00 | 2. Bundesliga
  Karlsruher SC - Union Berlin

13:15 | Championship
  Leicester - Queens Park Rangers

13:30 | Wischaja League
  Lokomotiv Moskva - Terek Grozniy

13:30 | Chinese Super League
  Beijing Guoan FC - Shandong Luneng

13:45 | Premier League
  FC Motherwell - Celtic

13:45 | Premier League
  Tottenham - Fulham

14:00 | Chinese Super League
  Guangzhou Evergrande FC - Shanghai Shenhua

14:00 | Ligue 2
  Caen - Auxerre

15:00 | Serie A
  Lazio - Turin

15:00 | Serie A
  Parma - Inter

15:00 | Serie A
  Udinese - Napoli

15:00 | Superettan
  Östersunds FK - Husqvarna FF

15:00 | Veikkausliiga
  FC Lahti - HJK Helsinki

15:00 | Serie A
  Genoa - Cagliari

15:00 | Spor Toto Süper Lig
  Akhisar Bld Spor - Kayserispor

15:00 | Serie A
  Milan - Livorno

15:00 | Serie A
  Atalanta - Hellas Verona

15:00 | Serie A
  Catania - Sampdoria

15:00 | Serie A
  Chievo - Sassuolo

15:30 | Bundesliga
  Dortmund - Mainz 05

15:30 | Bundesliga
  Werder Bremen - Hoffenheim

15:30 | Bundesliga
  Freiburg - M'gladbach

15:30 | Bundesliga
  FC Augsburg - Hertha Berlin

15:30 | Bundesliga
  Braunschweig - Bayern München

16:00 | Premier League
  Aston Villa - Southampton

16:00 | Premier League
  West Ham - Crystal Palace

16:00 | Championship
  Barnsley - Leeds United

16:00 | Wischaja League
  Anzhi Makhachkala - Zenit St. Petersburg

16:00 | Championship
  Watford - Ipswich

16:00 | Premier League
  Cardiff - Stoke

16:00 | Primera Division (La Liga)
  Osasuna - Valencia

16:00 | Premier League
  Newcastle - Swansea

16:30 | Bundesliga
  Austria Vienna - Wolfsberger AC

17:00 | Första divisionen
  Maritimo Funchal - Academica

17:00 | Första divisionen
  Pacos Ferreira - Nacional

17:30 | Primera Division, Clausura
  CSD Rangers - Audax Italiano

18:00 | Spor Toto Süper Lig
  Galatasaray - Kasimpasa

18:00 | Segunda Division
  CD Lugo - Ponferradina

18:00 | Spor Toto Süper Lig
  Bursaspor - Elazigspor

18:00 | Segunda Division
  Hercules - Cordoba

18:00 | Första divisionen
  Gil Vicente - Estoril

18:00 | Primera Division (La Liga)
  Levante - Getafe

18:15 | Segunda Division
  Real Madrid Castilla - SD Eibar

18:30 | Premier League
  Chelsea - Sunderland

18:30 | Bundesliga
  Hamburg - Wolfsburg

18:30 | Serie A
  Juventus - Bologna

19:00 | Bundesliga
  Wacker Innsbruck - SC Magna Wr. Neustadt

19:00 | Bundesliga
  Sturm Graz - SV Ried

19:00 | Segunda Division
  Barcelona B - Girona

19:00 | Bundesliga
  Admira Wacker - Red Bull Salzburg

20:00 | Pro League, Europa League-playoff
  KV RS Waasland Beveren - AA Gent

20:00 | Primera Division (La Liga)
  Real Sociedad - Espanyol

20:00 | Pro League, Europa League-playoff
  Lierse - KV Oostende

20:00 | Pro League, Nedflyttningsplayoff
  Mons - Oud-Heverlee

20:00 | Pro League, Europa League-playoff
  Charleroi - Cercle Brugge

20:00 | Primera Division, Clausura
  U. de Concep - U. de Chile

20:00 | Segunda Division
  Mirandes - Las Palmas

20:15 | Första divisionen
  Belenenses - Sporting Lisbon

21:00 | Franska ligacupen
  Lyon - Paris St.-Germain

21:00 | Franska ligacupen
  Paris St.-Germain - Lyon

21:00 | Serie A
  Fiorentina - Roma

22:10 | Primera Division, Torneo Final
  Rosario Central - Estudiantes

22:10 | Primera Division, Torneo Final
  Quilmes - Olimpo

22:30 | Primera Division, Clausura
  Union Espanola - O'Higgins

23:30 | Brasilero Serie A
  Fluminense RJ - Figueirense SC

  Sun 20. April

00:00 | Primera Division, Clausura
  America - Jaguares

01:00 | Primera Division, Clausura
  Deportes Union La Calera - Huachipato

02:00 | Primera Division, Clausura
  Pachuca - Puebla

02:00 | Primera Division, Clausura
  Monterrey - La Piedad

02:30 | Primera Division, Torneo Final
  San Lorenzo - Newell's Old Boys

04:00 | Primera Division, Clausura
  CF Atlante - Club Tijuana

04:00 | Primera Division, Clausura
  Atlas - Toluca

06:00 | J2
  FC Gifu - Tochigi SC

09:00 | J2
  Shonan Bellmare - Oita Trinita

09:30 | Chinese Super League
  Dalian Aerbin FC - Sh. Telaishi

11:00 | J2
  Mito Hollyhock - FC Tokyo Verdy

11:30 | Wischaja League
  Rubin Kazan - Spartak Moskva

12:00 | Primera Division (La Liga)
  Almeria - Celta de Vigo

12:00 | Segunda Division
  Mallorca - Deportivo

12:30 | Spor Toto Süper Lig
  Caykur Rizespor - Konyaspor

13:00 | Premier League
  Norwich - Liverpool

13:30 | 2. Bundesliga
  Kaiserslautern - FSV Frankfurt

13:30 | 2. Bundesliga
  Aalen - Ingolstadt

13:30 | 2. Bundesliga
  SC Paderborn - Greuther Fürth

13:35 | Chinese Super League
  Hangzhou Lvcheng - Harbin Tengyi

13:45 | Chinese Super League
  Shanghai Shenhua - Changsha Jinde

14:00 | Wischaja League
  Dynamo Moskva - FK Krasnodar

14:00 | Ligue 1
  Monaco - Nice

14:30 | Division 1
  AC Horsens - AB Köpenhamn

15:00 | Allsvenskan
  Kalmar FF - IFK Göteborg

15:00 | Allsvenskan
  Halmstad - Helsingborg

15:00 | Danska Superligan
  FC Vestsjaelland - Odense BK

15:05 | Premier League
  Hull City - Arsenal

15:30 | Bundesliga
  Nuremberg - Bayer Leverkusen

16:00 | Superettan
  GAIS - Ljungskile SK

16:30 | Wischaja League
  Kuban Krasnodar - CSKA Moskva

16:30 | Bundesliga
  SV Grödig - Rapid Vienna

17:00 | Primera Division (La Liga)
  Vallecano - Real Betis

17:00 | Danska Superligan
  Aalborg BK - Randers FC

17:00 | Ligue 1
  Bastia - Ajaccio

17:00 | Ligue 1
  Bordeaux - EA Guingamp

17:00 | Ligue 1
  Valenciennes - Nantes

17:00 | Ligue 1
  Stade de Reims - Sochaux

17:00 | Superettan
  Assyriska - Degerfors IF

17:00 | Ligue 1
  Toulouse - Lyon

17:00 | Ligue 1
  Lorient - Montpellier

17:00 | Segunda Division
  Recreativo - Alaves

17:00 | Segunda Division
  Gijon - Real Murcia

17:00 | Ligue 1
  Paris St.-Germain - Evian TGFC

17:10 | Premier League
  Everton - Man Utd

17:30 | Bundesliga
  Stuttgart - Schalke 04

17:30 | Allsvenskan
  Mjällby AIF - Häcken

17:30 | Allsvenskan
  AIK - Norrköping

18:00 | Segunda Division
  Tenerife - Numancia

18:00 | Spor Toto Süper Lig
  Besiktas - Fenerbahce

18:15 | Segunda Division
  Zaragoza - Real Jaen

18:15 | Superettan
  Östers IF - GIF Sundsvall

19:00 | Primera Division (La Liga)
  Sevilla - Granada

19:00 | Primera Division, Clausura
  Unam Pumas - Guadalajara

19:00 | Första divisionen
  Benfica - Olhanense SC

20:00 | Pro League, Mästerskapsrunda
  Lokeren - Zulte-Waregem

20:30 | Primera Division, Clausura
  Colo Colo - U. Catolica

21:00 | Primera Division (La Liga)
  Barcelona - Athletic Bilbao

21:00 | Brasilero Serie A
  Sao Paulo SP - Botafogo RJ

21:00 | Primera Division (La Liga)
  Valladolid - Real Madrid

21:00 | Primera Division, Torneo Final
  Colon - Belgrano

21:00 | Segunda Division
  Alcorcon - CE Sabadell

21:00 | Ligue 1
  Marseille - Lille

21:00 | Brasilero Serie A
  Atletico MG - Corinthians SP

22:00 | Primera Division, Torneo Final
  Argentinos Juniors - Racing Avellaneda

22:00 | Primera Division, Torneo Final
  Arsenal - Lanus

23:15 | Primera Division, Torneo Final
  River Plate - Velez Sarsfield

23:30 | Brasilero Serie A
  Flamengo RJ - Goias GO

23:30 | Primera Division, Clausura
  Everton - Nublense

  Mon 21. April

02:30 | Primera Division, Torneo Final
  Tigre - Boca Juniors

13:00 | Danska Superligan
  SønderjyskE - FC Nordsjælland

13:00 | Division 1
  Fredrikstad - Hødd

14:30 | Eerste Divisie
  FC Den Bosch - FC Dordrecht

14:30 | Eerste Divisie
  Willem II - Stormvogels Telstar

14:30 | Pro League, Mästerskapsrunda
  Club Brugge - Standard Liege

15:00 | Danska Superligan
  FC Midtjylland - Viborg FF

15:00 | Allsvenskan
  Falkenbergs FF - Elfsborg

15:00 | Allsvenskan
  Åtvidaberg FF - Gefle

15:00 | Division 1
  Hønefoss - Tromsø

15:30 | Norska Elitserien
  Aalesund - Start

15:30 | Norska Elitserien
  Vålerenga - Sandnes Ulf

15:30 | Norska Elitserien
  Viking - Haugesund

16:00 | Championship
  Burnley - Wigan

17:00 | Wischaja League
  Volga Novgorod - FK Rostov

17:00 | Superettan
  IF Sirius FK - Varbergs BoIS FC

17:00 | Danska Superligan
  AGF Aarhus - Brøndby IF

17:30 | Allsvenskan
  Brommapojkarna - Örebro SK

17:30 | Allsvenskan
  Malmö FF - Djurgården

18:00 | Norska Elitserien
  Odd Grenland - Stabæk

18:00 | Norska Elitserien
  Sogndal - Strømsgodset

18:00 | Norska Elitserien
  Molde - Sarpsborg 08

18:00 | Norska Elitserien
  Brann - Lillestrøm

18:00 | Division 1
  Ranheim - Bryne

18:00 | Division 1
  Mjøndalen - Strømmen

18:00 | Division 1
  Hamarkameratene - Kristiansund BK

18:00 | Division 1
  Bærum - Nest-Sotra

18:00 | Division 1
  Alta - Sandefjord

18:00 | Division 1
  Tromsdalen - Ullensaker/Kisa

18:00 | Pro League, Mästerskapsrunda
  Racing Genk - RSC Anderlecht

18:15 | Championship
  Leeds United - Nottingham Forest

19:00 | Danska Superligan
  FC Köpenhamn - Esbjerg fB

19:00 | Norska Elitserien
  Bodø/Glimt - Rosenborg

19:00 | Spor Toto Süper Lig
  Antalyaspor - Sivasspor

19:00 | Första divisionen
  Vitoria Setubal - Sporting Braga

19:00 | Spor Toto Süper Lig
  Kardemir Karabük - Eskisehirspor

19:20 | Superettan
  Hammarby - Ängelholms FF

20:15 | 2. Bundesliga
  1. FC Köln - VfL Bochum

20:30 | Ligue 2
  Chateauroux - Lens

21:00 | Första divisionen
  FC Porto - Rio Ave

21:00 | Primera Division, Torneo Final
  Godoy Cruz - Atletico De Rafaela

21:00 | Premier League
  Man City - West Bromwich

22:00 | Primera Division (La Liga)
  Malaga - Villarreal

23:10 | Primera Division, Torneo Final
  Gimnasia LP - CA All Boys

  Tue 22. April

17:30 | Veikkausliiga
  HJK Helsinki - FC Honka

19:20 | Superettan
  Jönköpings Södra - IFK Värnamo

20:45 | 2. Division
  Rangers - Ayr

20:45 | UEFA Champions League
  At. Madrid - Chelsea


   Sponsorer
Bet365
Ladbrokes
Bwin
Free TV
16 Apr, 10:00 CET | Kuala ..
Cibulkova - Ozgen
16 Apr, 10:30 CET | Monte ..
LU - Raonic
16 Apr, 12:35 CET | Monte ..
Stepanek - Federer
16 Apr, 12:55 CET | Monte ..
Robredo - Benneteau
16 Apr, 13:00 CET | Kuala ..
Kovinic - Mayr-Achleitner
16 Apr, 14:00 CET | Monte ..
Nadal - Gabashvili
16 Apr, 14:15 CET | Monte ..
Dimitrov - Ramos
16 Apr, 15:00 CET | Premi ..
FC Metalurg Zaporizhya - ..
16 Apr, 15:00 CET | Premi ..
FC Metalurg Zaporizhya - ..
16 Apr, 15:00 CET | Premi ..
FC Metalurg Donetsk - FC ..
16 Apr, 16:00 CET | Greki ..
Panathinaikos - OFI Cret ..
16 Apr, 16:00 CET | Virsliga
FK Ventspils - FC Jurmala
16 Apr, 16:00 CET | Virsliga
BFC Daugavpils - FK Daug ..
16 Apr, 16:30 CET | PrvaLiga
NK Triglav - NK Krka
16 Apr, 17:00 CET | 1. HNL
NK Hrvatski Dragovoljac ..
16 Apr, 17:30 CET | Ryska ..
CSKA Moskva - FC Krasnodar