English   Kontakta   Annonsering   Sitemap

Välkommen till vår fotbolls-livescore i realtid, resultat & spelprogram med direktreferat från fotbollsmatcher i hela världen
Här hittar du de senaste fotbollsresultaten. För att se målgörare och matchevenemang - håll muspekaren över live-resultaten
Besök GameCenter för djupgående matchanalys: Livescore, Direktstatistik, direktreferat, laguppställningar, spelarstatistik ...

 Sponsorer

 Sponsorer

Gratis Live Streaming
Danmark - Sverige Live Stream | Danmark - Sverige Live Streaming | Danmark - Sverige Streaming

Danmark - Sverige Live Stream
Vänskapsmatcher | 11. November 2011, 19:00 CET * Land restriktioner kan gälla.

Titta på fotboll live streaming online med http://www.football-streams.com/
- en av de största live fotboll streaming webbplatser på Internet.

Få direkt tillgång till live streaming från alla de stora fotbollsligorna:

  Premier League (ENG)
  La Liga (SPA)
  Serie A (ITA)
  Bundesligaen (GER)
  Europa League
  Champions League och många fler ...

För bara £29.99 du få ett års obegränsad tillgång till streaming av matcher från alla de stora fotbollsligorna...

    Se Danmark vs. Sverige

     Hur man kommer igång med att se fotboll online LIVE
 1. Gå til http://www.football-streams.com/ och registrera ett konto.

 2.Betala £29.99 med Paypal eller VISA för att få DIREKTÅTKOMST
     till live streaming av alla stora fotbollsmatcher under 1 år.

 3. Välj Danmark vs. Sverige för att börja titta!!


      KLICKA HÄR för att komma igång...




Gratis Live Streams

  Sat 28. February

03:00 | Acapulco, Mexico
  Sharapova - Garcia

22:00 | Primera Division
  Crucero Del Norte - Rosario Central

22:30 | Paulista Serie A1
  Palmeiras SP - Capivariano SP

23:15 | Primera Division
  Union de Santa Fe - Lanus

23:30 | Primera Division, Clausura
  U. Catolica - Cobresal

  Sun 1. March

00:10 | Primera Division
  Quilmes - Independiente

00:30 | Primera Division
  San Lorenzo - San Martin

01:30 | Acapulco, Mexico
  Garcia - Bacsinszky

02:00 | Primera Division, Clausura
  Tigres - Unam Pumas

04:00 | Acapulco, Mexico
  Nishikori - Ferrer

04:30 | Kyoto, Japan
  Przysiezny - Millman

07:00 | Hyundai A-League
  Melbourne - Wellington

12:00 | Primera Division (La Liga)
  Valencia - Real Sociedad

12:00 | Spor Toto Süper Lig
  Gaziantepspor - Kasimpasa

12:00 | Spor Toto Süper Lig
  Akhisar Bld Spor - Büyüksehyr Bld.Spor

12:15 | Andra divisionen
  Freamunde - Sporting Lisbon B

12:30 | Eredivisie
  Excelsior - SC Heerenveen

12:45 | Serie A
  Cagliari - Hellas Verona

13:00 | Premier League
  Celtic - Aberdeen

13:00 | Segunda Division
  Las Palmas - Tenerife

13:30 | 2. Bundesliga
  St. Pauli - Erzgebirge Aue

13:30 | 2. Bundesliga
  1. FC Heidenheim - Düsseldorf

13:30 | 2. Bundesliga
  RB Leipzig - Union Berlin

13:45 | Schweiziska Supercupen
  Thun - Young Boys Bern

13:45 | Schweiziska Supercupen
  St. Gallen - Grasshoppers

14:00 | Danska Superligan
  Randers FC - Silkeborg IF

14:00 | Ligue 1
  Nantes - EA Guingamp

14:30 | Eredivisie
  FC Groningen - ADO Den Haag

14:30 | Pro League
  Club Brugge - RRC Peruwelz

14:30 | Eredivisie
  FC Utrecht - Feyenoord

15:00 | PrvaLiga
  NK Krka - Zavrc

15:00 | Spor Toto Süper Lig
  Bursaspor - Mersin Idman Yurdu

15:05 | Championship
  Norwich - Ipswich

15:15 | Serie A
  Palermo - Empoli

15:15 | Serie A
  Sassuolo - Lazio

15:15 | Serie A
  Genoa - Parma

15:15 | Serie A
  Atalanta - Sampdoria

15:15 | Serie A
  Cesena - Udinese

15:30 | Bundesliga
  M'gladbach - SC Paderborn

15:30 | Cherbourg, France
  Paire - Gombos

15:30 | 1. Division
  Jagiellonia Bialystok - Korona Kielce

16:00 | Segunda Division
  Albacete - Ponferradina

16:00 | Premier League
  Dnipropetrovsk - Volyn Lutsk

16:00 | PrvaLiga
  NK Koper - Publikum Celje

16:00 | Segunda Division
  Recreativo - Racing Santander

16:00 | Schweiziska Supercupen
  FC Sion - Luzern

16:30 | Bundesliga
  Red Bull Salzburg - SV Grödig

16:45 | Eredivisie
  PSV Eindhoven - Ajax

17:00 | Ligue 1
  Montpellier - Nice

17:00 | Engelska Ligacupen
  Chelsea - Tottenham

17:00 | Danska Superligan
  Odense BK - FC Köpenhamn

17:00 | Primera Division (La Liga)
  SD Eibar - Athletic Bilbao

17:00 | Segunda Division
  Girona - Numancia

17:30 | Bundesliga
  Werder Bremen - Wolfsburg

18:00 | Spor Toto Süper Lig
  Besiktas - Balikesirspor

18:00 | Pro League
  RSC Anderlecht - Kortrijk

18:00 | 1. Division
  Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biala

18:00 | Serie A, första rundan
  Universidad Catolica - Deportivo Quito

18:15 | Serie A
  Inter - Fiorentina

18:15 | Segunda Division
  Mirandes - Real Betis

18:30 | Premier League
  Dynamo Kiev - Metalist Kharkiv

19:00 | Danska Superligan
  Brøndby IF - FC Midtjylland

19:00 | Primera Division (La Liga)
  Sevilla - Atletico Madrid

19:00 | Segunda Division
  Zaragoza - UD Llagostera

19:00 | Primera Division, Clausura
  Toluca - Cruz Azul

20:00 | Paulista Serie A1
  Corinthians SP - Mogi Mirim SP

20:00 | Pro League
  KV RS Waasland Beveren - AA Gent

20:15 | Första divisionen
  FC Porto - Sporting Lisbon

21:00 | Primera Division
  Gimnasia LP - Estudiantes

21:00 | Ligue 1
  Monaco - PSG

21:00 | Serie A
  Torino - Napoli

21:00 | Primera Division (La Liga)
  Real Madrid - Villarreal

21:00 | Segunda Division
  CD Leganes - Alcorcon

21:30 | Primera Division, Clausura
  Nublense - Colo Colo

22:15 | Primera Division
  Boca Juniors - Atletico De Rafaela

22:30 | Paulista Serie A1
  Santos SP - Atletico Linense SP

23:15 | Primera Division
  Argentinos Juniors - Defensa Y Justicia

23:15 | Primera Division
  Racing Avellaneda - CA Temperley

  Mon 2. March

01:30 | Primera Division
  Belgrano - River Plate

18:00 | 1. Division
  Pogon Szczecin - Gornik Leczna

18:45 | Israeliska Premier League
  Maccabi Haifa - Maccabi Netanya

19:00 | Danska Superligan
  Esbjerg fB - Aalborg BK

19:00 | Spor Toto Süper Lig
  Trabzonspor - Kardemir Karabük

19:45 | Challenge League
  Winterthur - Schaffhausen

20:15 | 2. Bundesliga
  Ingolstadt - 1860 Munich

20:30 | Ligue 2
  Auxerre - SCO Angers

20:45 | Primera Division (La Liga)
  Celta de Vigo - Elche

21:00 | Serie A
  Roma - Juventus

21:00 | Första divisionen
  Belenenses - Pacos Ferreira

22:00 | Primera Division
  CA Sarmiento - CA Aldosivi

  Tue 3. March

00:00 | Primera Division, Clausura
  U. de Chile - Audax Italiano

01:10 | Primera Division
  Newell's Old Boys - Velez Sarsfield

08:30 | AFC Champions League, Grupp E
  Shandong Luneng - Jeonbuk Hyundai Motors

11:00 | AFC Champions League, Grupp E
  Kashiwa Reysol - B. Binh Duong

11:30 | AFC Champions League, Grupp F
  Seongnam Ilhwa Chunma - Gamba Osaka

14:00 | AFC Champions League, Grupp A
  FC Bunyodkor - Persepolis FC

15:00 | Turkiska Cupen
  Kayserispor - Sivasspor

15:00 | Turkiska Cupen
  Galatasaray - Manisaspor

15:30 | AFC Champions League, Grupp B
  Naftoon Tehran - Al-Ain SCC

18:00 | Puchar Polski
  Znicz Pruszkow - Lech Poznan

18:20 | AFC Champions League, Grupp B
  Al-Shabab - FC Pakhtakor Tashkent

19:00 | Bundesliga
  Sturm Graz - Austria Vienna

23:45 | Copa Libertadores, Grupp 3
  Mineros de Guayana - Universitario De Sucre

23:45 | Copa Libertadores, Grupp 7
  Barcelona - Libertad Asuncion

  Wed 4. March

02:00 | Copa Libertadores, Grupp 3
  Cruzeiro MG - Huracan

14:00 | Puchar Polski
  Blekitni Stargard S. - Cracovia Krakow

17:30 | Turkiska Cupen
  Bursaspor - Genclerbirligi

18:00 | Puchar Polski
  Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko Biala

19:00 | Bundesliga
  Rapid Vienna - SCR Altach

19:00 | Bundesliga
  SV Grödig - SC Magna Wr. Neustadt

19:00 | Bundesliga
  Wolfsberger AC - SV Ried

19:00 | Bundesliga
  Admira Wacker - Red Bull Salzburg

23:45 | Copa Libertadores, Grupp 1
  Colo Colo - Atlas

  Thu 5. March

02:00 | Copa do Brasil
  Rio Branco - Vasco Da Gama RJ

02:00 | Copa do Brasil
  Vitoria Da Conquista BA - Palmeiras SP

02:00 | Copa Libertadores, Grupp 4
  Internacional RS - Emelec

02:00 | Copa Libertadores, Grupp 2
  San Lorenzo - Corinthians SP

21:15 | Portugisiska Cupen
  Nacional - Sporting Lisbon

  Fri 6. March

18:30 | 2. Bundesliga
  Nuremberg - 1. FC Heidenheim

18:30 | 2. Bundesliga
  Düsseldorf - VfL Bochum

18:30 | 2. Bundesliga
  Erzgebirge Aue - Ingolstadt

20:30 | Bundesliga
  Stuttgart - Hertha Berlin

20:45 | Primera Division (La Liga)
  Levante - SD Eibar


Seneste Videoer
   Sponsorer
Bet365
Ladbrokes
Bwin
Free TV
28 Feb, 03:00 CET | Acapu ..
Sharapova - Garcia
28 Feb, 22:00 CET | Prime ..
Crucero del Norte - CA R ..
28 Feb, 22:30 CET | Pauli ..
Palmeiras SP - Capivaria ..
28 Feb, 23:15 CET | Prime ..
Union de Santa Fe - Atle ..
28 Feb, 23:30 CET | Prime ..
CD Universidad Catolica ..
1 Mar, 00:10 CET | Prime ..
Quilmes AC - CA Independ ..
1 Mar, 00:30 CET | Prime ..
CA San Lorenzo - San Mar ..
1 Mar, 01:30 CET | Acapu ..
Garcia - Bacsinszky
1 Mar, 13:30 CET | 2. Bu ..
FC St. Pauli - Erzgebirg ..
1 Mar, 13:30 CET | 2. Bu ..
FC Heidenheim - Fortuna ..
1 Mar, 13:30 CET | 2. Bu ..
RB Leipzig - FC Union Be ..
1 Mar, 16:30 CET | Bunde ..
Red Bull Salzburg - SV S ..
2 Mar, 20:15 CET | 2. Bu ..
FC Ingolstadt - 1860 Mün ..
3 Mar, 19:00 CET | Bunde ..
SK Sturm Graz - FK Austr ..
4 Mar, 19:00 CET | Bunde ..
SK Rapid Wien - SCR Altach
4 Mar, 19:00 CET | Bunde ..
SV Scholz Grödig - SC Wi ..