English   Kontakta   Annonsering   Sitemap

Välkommen till vår fotbolls-livescore i realtid, resultat & spelprogram med direktreferat från fotbollsmatcher i hela världen
Här hittar du de senaste fotbollsresultaten. För att se målgörare och matchevenemang - håll muspekaren över live-resultaten
Besök GameCenter för djupgående matchanalys: Livescore, Direktstatistik, direktreferat, laguppställningar, spelarstatistik ...

 Sponsorer

 Sponsorer

Gratis Live Streaming
IFK Göteborg - IF Elfsborg Live Stream | IFK Göteborg - IF Elfsborg Live Streaming | IFK Göteborg - IF Elfsborg Streaming

IFK Göteborg - IF Elfsborg Live Stream
Allsvenskan | 16. September 2012, 16:30 CET * Land restriktioner kan gälla.

Bet365 & livegoals.com erbjuder alla användare gratis LIVE streaming från matchen IFK Göteborg - IF Elfsborg.

Logga in på ditt Bet365-konto, för att börja titta på matchen.

Har du inget Bet365-konto?

Registrera dig HÄR för att börja titta på högkvalitets streaming gratis...



   Se IFK Göteborg vs IF Elfsborg live här!


    Hur man kan titta på gratis streaming av fotboll LIVE
1. Gå till Bet365.com och registrera ett konto.

2. Logga in på ditt konto
    (Bet365 erbjuder en 100 % registreringsbonus upp till £200!).

3. Gå till LIVE STREAMING-sektionen
    (länken finns i det övre vänstra hörnet).

4. Välj IFK Göteborg vs IF Elfsborg streamen för att börja titta...


Disclaimer

* IMPORTANT NOTICE — livegoals.com in partnership with bet365 offer over 40,000 live streamed events per year. However, please note that the intellectual property rights to stream such events are usually owned at a country level and therefore, depending on your location, there may be certain events that you may be unable to view due to such restrictions. Prior to joining bet365 and funding your account therefore in order to view any particular event via the bet365 live stream, you are strongly advised to first check with bet365 that, given your country location, you would be eligible to view the live streamed event in question. bet365's contact details can be found by clicking here, then clicking 'Services' at the top right of the page, and then choosing the 'Contact Us' option.


Gratis Live Streams

  Fri 24. October

17:45 | Cordoba, Argentina
  Trungelliti - Gonzalez

18:30 | 2. Bundesliga
  Greuther Fürth - FSV Frankfurt

18:30 | 2. Bundesliga
  Aalen - Union Berlin

18:30 | 2. Bundesliga
  RB Leipzig - VfL Bochum

18:30 | Danska Superligan
  Silkeborg IF - FC Vestsjaelland

18:30 | Erste Liga
  FAC Team für Wien - Mattersburg

18:30 | Erste Liga
  SV Horn - SC Lustenau

18:30 | Erste Liga
  Wacker Innsbruck - SKNV St. Pölten

18:30 | Erste Liga
  SV Kapfenberg - TSV Hartberg

18:50 | Basel, Switzerland
  Coric - Nadal

19:00 | Spor Toto Süper Lig
  Kasimpasa - Konyaspor

19:15 | Cordoba, Argentina
  Ghem - Gonzalez

20:00 | Ligue 2
  Ajaccio - Valenciennes

20:00 | Ligue 2
  SCO Angers - Clermont Foot

20:00 | Ligue 2
  Arles - Chamois Niort FC

20:00 | Ligue 2
  Brest - Gazelec Fco Ajaccio

20:00 | Ligue 2
  Nimes - Auxerre

20:00 | Valencia, Spain
  Robredo - Andujar

20:00 | Ligue 2
  Orleans 45 US - Creteil

20:00 | Ligue 2
  Sochaux - Stade Laval

20:00 | Eerste Divisie
  Almere City FC - Helmond Sport

20:00 | Ligue 2
  Chateauroux - Tours

20:00 | Eredivisie
  ADO Den Haag - FC Dordrecht

20:00 | Eerste Divisie
  FC Volendam - De Graafschap

20:15 | 1. Liga
  Bohemians 1905 - Slovan Liberec

20:20 | Basel, Switzerland
  Federer - Dimitrov

20:30 | Pro League
  Lierse - KV Mechelen

20:30 | Bundesliga
  Werder Bremen - 1. FC Köln

20:30 | Ligue 1
  Toulouse - Lens

20:30 | Erste Liga
  USK Anif - LASK Linz

20:30 | 1. Division
  Wisla Krakow - Podbeskidzie Bielsko Biala

20:45 | Championship
  Fulham - Charlton Athletic

20:45 | Premier League
  Aberdeen - FC Motherwell

21:00 | Primera Division (La Liga)
  Celta de Vigo - Levante

21:00 | Serie B
  Modena - Bologna

21:30 | Första divisionen
  Vitoria Setubal - Vitoria Guimaraes

21:45 | Cordoba, Argentina
  Cachin - Arguello

  Sat 25. October

01:00 | Primera Division
  Nublense - Union Espanola

01:30 | Primera Division
  Belgrano - Rosario Central

02:00 | Major League Soccer
  Chicago Fire - Houston Dynamo

02:30 | Primera Division
  Jaguares - America

04:30 | Primera Division
  Santos - Unam Pumas

08:30 | Tour Finals Singapore, Singapore
  Williams - Wozniacki

08:30 | Indonesiska Superligan, Grupp A
  Persipura Jayapura - Semen Padang

10:45 | Hyundai A-League
  Melbourne - Melbourne Heart

12:00 | Wischaja League
  Amkar Perm - FK Rostov

12:00 | Tour Finals Singapore, Singapore
  Radwanska - Halep

13:00 | Virsliga
  Skonto Riga - Ventspils

13:00 | Virsliga
  FK Jelgava - Jurmala

13:00 | 2. Bundesliga
  Kaiserslautern - Düsseldorf

13:00 | Veikkausliiga
  Kuopio PS - Vaasa PS

13:00 | 2. Bundesliga
  St. Pauli - Karlsruher SC

13:15 | Championship
  Millwall - Cardiff

13:30 | Turkiska U21-ligan - Grupp Superliga
  Sivasspor - Caykur Rizespor

13:30 | Turkiska U21-ligan - Grupp Superliga
  Fenerbahce - Genclerbirligi

14:00 | PrvaLiga
  Zavrc - NK Maribor

14:00 | Ligue 2
  Troyes Aube - Dijon

15:00 | Spor Toto Süper Lig
  Sivasspor - Caykur Rizespor

15:00 | Wischaja League
  Torpedo Moskva - Kuban Krasnodar

15:00 | 1. HNL
  Istra 1961 - Slaven Belupo

15:00 | Serie B
  US Avellino - Lanciano

15:00 | Serie B
  FC Pro Vercelli - Perugia Calcio

15:00 | Serie A
  Empoli - Cagliari

15:30 | 1. Division
  Lechia Gdansk - Slask Wroclaw

15:30 | Bundesliga
  Dortmund - Hannover

15:30 | 1. Division
  Piast Gliwice - Jagiellonia Bialystok

15:30 | Bundesliga
  FC Augsburg - Freiburg

15:30 | Indiska Superligan
  Delhi Dynamos FC - Club Chennai

15:30 | Bundesliga
  Hoffenheim - SC Paderborn

15:30 | Bundesliga
  Hertha Berlin - Hamburg

15:30 | Bundesliga
  E. Frankfurt - Stuttgart

16:00 | Championship
  Birmingham - Bournemouth

16:00 | Bundesliga
  Sturm Graz - Rapid Vienna

16:00 | Championship
  Bolton - Brentford

16:00 | Championship
  Derby - Wigan

16:00 | PrvaLiga
  Publikum Celje - Kalcer Radomlje

16:00 | Championship
  Ipswich - Huddersfield

16:00 | PrvaLiga
  NK Domzale - NK Koper

16:00 | Championship
  Leeds United - Wolverhampton

16:00 | Allsvenskan
  Häcken - Gefle

16:00 | Championship
  Middlesbrough - Watford

16:00 | Championship
  Nottingham Forest - Blackburn

16:00 | Championship
  Reading - Blackpool

16:00 | Championship
  Brighton - Rotherham

16:00 | Segunda Division
  Mallorca - CE Sabadell

16:00 | Primera Division (La Liga)
  Almeria - Athletic Bilbao

16:30 | Eerste Divisie
  VV Venlo - RKC Waalwijk

17:00 | Danska Superligan
  SønderjyskE - FC Midtjylland

17:00 | Ligue 1
  Paris St.-Germain - Bordeaux

17:00 | Superliga
  FK Radnicki Nis - FK Radnicki 1923

17:00 | 1. Liga
  Pribram - Banik Ostrava

17:00 | 1. Liga
  Hradec Kralove - Dukla Prague

17:00 | 1. Liga
  FK Jablonec - FK Teplice

17:45 | Schweiziska Supercupen
  Thun - Aarau

18:00 | 1. Division
  Pogon Szczecin - Cracovia Krakow

18:00 | Spor Toto Süper Lig
  Balikesirspor - Bursaspor

18:00 | Pro League
  KV RS Waasland Beveren - Racing Genk

18:00 | PrvaLiga
  Nova Gorica - Olimpia Ljubljana

18:00 | Serie A
  Parma - Sassuolo

18:00 | Spor Toto Süper Lig
  Fenerbahce - Genclerbirligi

18:00 | Segunda Division
  Racing Santander - Alaves

18:00 | Primera Division (La Liga)
  Real Madrid - Barcelona

18:15 | Segunda Division
  Real Betis - Recreativo

18:30 | Bundesliga
  Austria Vienna - SC Magna Wr. Neustadt

18:30 | Bundesliga
  Wolfsberger AC - SCR Altach

18:30 | Bundesliga
  Admira Wacker - SV Ried

18:30 | Eredivisie
  Vitesse - NAC Breda

18:30 | Israeliska Premier League
  Maccabi Haifa - Hapoel Raanana

18:30 | Bundesliga
  Bayer Leverkusen - Schalke 04

18:30 | Superligan
  Atromitos Athens - Ergotelis Chania

19:00 | 1. HNL
  Hajduk Split - NK Lokomotiva Zagreb

19:00 | Superliga
  Vojvodina - FK Vozdovac

19:45 | Eredivisie
  Heracles Almelo - Willem II

19:45 | Eerste Divisie
  Maastricht - Achilles

19:45 | Eredivisie
  AZ Alkmaar - FC Groningen

20:00 | Segunda Division
  Ponferradina - Las Palmas

20:00 | Schweiziska Supercupen
  FC Basel - FC Sion

20:00 | Primera Division (La Liga)
  Valencia - Elche

20:00 | Pro League
  Zulte-Waregem - Cercle Brugge

20:00 | Ligue 1
  Evian TGFC - Nantes

20:00 | Ligue 1
  Bastia - Monaco

20:00 | Ligue 1
  Caen - Lorient

20:00 | Ligue 1
  Stade de Reims - Montpellier

20:00 | Primera Division
  Independiente - Tigre

20:15 | 1. Liga
  FC Slovacko - Viktoria Plzen

20:20 | Brasilero Serie A
  Palmeiras SP - Corinthians SP

20:30 | Major League Soccer
  Seattle Sounders - Los Angeles

20:45 | Eredivisie
  Ajax - Go Ahead Eagles

20:45 | Serie A
  Sampdoria - Roma

21:00 | Primera Division
  Velez Sarsfield - Banfield

21:15 | Första divisionen
  Arouca - FC Porto

22:00 | Serie A, Andra rundan
  Liga Loja - Universidad Catolica

22:00 | Peru Primera Division, Clausura
  Sporting Cristal - Cesar Vallejo

22:00 | Primera Division (La Liga)
  Cordoba - Real Sociedad

22:00 | Primera Division (La Liga)
  SD Eibar - Granada

22:00 | Major League Soccer
  Montreal Impact - Washington DC

23:00 | Primera Division
  U. Catolica - Audax Italiano

23:10 | Primera Division
  Newell's Old Boys - Godoy Cruz

  Sun 26. October

01:30 | Primera Division
  Olimpo - Racing Avellaneda

01:30 | Primera Division
  O'Higgins - Huachipato

01:30 | Major League Soccer
  New England - Toronto FC

02:00 | Primera Division
  Monterrey - Tigres

02:30 | Major League Soccer
  FC Dallas - Portland Timbers

02:45 | Liga Postobon II
  Los Millionarios - Alianza Petrolera

03:00 | Primera Division
  Atlas - Puebla

03:00 | Major League Soccer
  Vancouver Whitecaps - Colorado Rapids

05:00 | J2
  Sapporo - Shonan Bellmare

05:00 | Hyundai A-League
  Wellington - Newcastle

06:00 | K-League Classic
  Incheon United - Chunnam Dragons

06:00 | K-League Classic
  Pohang Steelers - Gwangju Sangmu

06:00 | K-League Classic
  Jeonbuk Hyundai Motors - Suwon Samsung Bluewings

07:00 | Hyundai A-League
  Adelaide - Perth

07:00 | J2
  Jubilo Iwata - Kyoto

08:00 | J2
  Oita Trinita - Fagiano Okayama

08:00 | J-League
  Sagan Tosu - Albirex Niigata

08:35 | Chinese Super League
  Guangzhou Evergrande FC - Beijing Guoan FC

08:35 | Chinese Super League
  Henan Jianye - Hangzhou Lvcheng

08:35 | Chinese Super League
  Changsha Jinde - Harbin Tengyi

08:35 | Chinese Super League
  Changchun Yatai - Nanchang Bayi

08:35 | Chinese Super League
  Sh. Telaishi - Jiangsu Shuntian

08:35 | Chinese Super League
  Dalian Aerbin FC - Liaoning Hongyun

08:35 | Chinese Super League
  Shanghai Shenhua - Tianjin Kangshifu

11:00 | Premier League, Champions Pool
  Shakhtyor Karagandy - FC Astana

11:00 | J-League
  Kashima Antlers - Urawa Reds

11:00 | J-League
  Gamba Osaka - FC Tokyo

11:00 | J-League
  Yokohama - Cerezo Osaka

11:30 | Wischaja League
  Spartak Moskva - Lokomotiv Moskva

11:30 | Wischaja League
  FC Ufa - CSKA Moskva

12:00 | Segunda Division
  Albacete - Valladolid

12:00 | Primera Division (La Liga)
  Malaga - Vallecano

12:15 | Andra divisionen
  Portimonense - Benfica Lisbon B

12:30 | Spor Toto Süper Lig
  Mersin Idman Yurdu - Eskisehirspor

12:30 | Eredivisie
  Cambuur L. - Feyenoord

13:00 | Virsliga
  FC Daugava - BFC Daugava

13:00 | Indiska Superligan
  Atletico De Kolkata - Kerala Blasters FC

13:00 | Virsliga
  FK Spartaks - Jurmala

13:15 | 1. Division
  Hibernian - Hearts of Midlothian

13:30 | Turkiska U21-ligan - Grupp Superliga
  Istanbul Basaksehir - Galatasaray

13:30 | 3. Liga, Grupp 1
  Istanbulspor AS - Kizilcabolukspor

13:30 | 2. Bundesliga
  1860 Munich - Braunschweig

13:30 | 2. Bundesliga
  Ingolstadt - 1. FC Heidenheim

13:30 | 2. Bundesliga
  Sandhausen - Erzgebirge Aue

14:00 | PrvaLiga
  NK Krka - NK Rudar Velenje

14:00 | Ligue 1
  Rennes - Lille

14:00 | Danska Superligan
  Randers FC - Odense BK

14:30 | Eerste Divisie
  NEC Nijmegen - TOP Oss

14:30 | Eerste Divisie
  Roda JC - Sparta Rotterdam

14:30 | Pro League
  Club Brugge - AA Gent

14:30 | Eredivisie
  FC Utrecht - PSV Eindhoven

14:30 | Eredivisie
  FC Zwolle - SC Heerenveen

15:00 | Allsvenskan
  AIK - Åtvidaberg FF

15:00 | Allsvenskan
  Norrköping - Örebro SK

15:00 | Serie A
  Juventus - Palermo

15:00 | 1. HNL
  Dinamo Zagreb - NK Osijek

15:00 | Serie A
  Udinese - Atalanta

15:00 | Serie A
  Chievo - Genoa

15:00 | Spor Toto Süper Lig
  Trabzonspor - Gaziantepspor

15:30 | Indiska Superligan
  FC Pune City - FC Goa

15:30 | 1. Division
  Lech Poznan - Gornik Leczna

15:30 | Bundesliga
  Wolfsburg - Mainz 05

15:45 | 1. Liga
  Sparta Prague - Mladá Boleslav

16:00 | Schweiziska Supercupen
  Zurich - St. Gallen

16:00 | Schweiziska Supercupen
  FC Vaduz - Grasshoppers

16:30 | Bundesliga
  SV Grödig - Red Bull Salzburg

16:30 | Liga I
  Dinamo Bucurest - Pandurii

16:45 | Eredivisie
  Excelsior Rotterdam - FC Twente

17:00 | Wischaja League
  Zenit St. Petersburg - Lisma-Mordovia Saransk

17:00 | Första divisionen
  Estoril - Belenenses

17:00 | Superliga
  Jagodina - Partizan Belgrade

17:00 | Danska Superligan
  Hobro IK - FC Köpenhamn

17:00 | Segunda Division
  CD Lugo - UD Llagostera

17:00 | Segunda Division
  Gijon - Osasuna

17:00 | Segunda Division
  Girona - Mirandes

17:00 | Peru Primera Division, Clausura
  FBC Melgar - Real Garcilaso

17:00 | Primera Division (La Liga)
  Espanyol - Deportivo

17:00 | Ligue 1
  EA Guingamp - Nice

17:00 | Ligue 1
  St. Etienne - FC Metz

17:30 | Bundesliga
  M'gladbach - Bayern München

17:30 | Serie A, Andra rundan
  Deportivo Quito - Emelec

17:30 | Allsvenskan
  Elfsborg - Djurgården

17:30 | Allsvenskan
  Halmstad - Falkenbergs FF

18:00 | Serie A
  Lazio - Turin

18:00 | Pro League
  RSC Anderlecht - Standard Liege

18:00 | 1. Division
  Zawisza - Legia Warszawa

18:00 | Serie A
  Cesena - Inter

18:00 | Serie A
  Napoli - Hellas Verona

18:00 | Spor Toto Süper Lig
  Büyüksehyr Bld.Spor - Galatasaray

18:15 | Segunda Division
  Alcorcon - Zaragoza

18:30 | Serie A, Andra rundan
  LDU Quito - Mushuc Runa

18:30 | Superligan
  OLYMPIAKOS - Panathinaikos

19:00 | Primera Division (La Liga)
  Sevilla - Villarreal

19:00 | Första divisionen
  Sporting Lisbon - Maritimo Funchal

19:00 | Danska Superligan
  Esbjerg fB - Brøndby IF

19:00 | 1. HNL
  HNK Rijeka - RNK Split

19:00 | Segunda Division
  Tenerife - Barcelona B

19:00 | Primera Division
  Lanus - San Lorenzo

19:00 | Primera Division
  Toluca - Leon

19:15 | Israeliska Premier League
  Hapoel Akko - Maccabi Tel Aviv

19:30 | Serie A, Andra rundan
  Cuenca - Independiente Jose Teran

19:30 | Serie A, Andra rundan
  Olmedo - Manta FC

19:30 | Primera Division
  Deportes Union La Calera - Colo Colo

20:00 | Pro League
  RRC Peruwelz - Lokeren

20:45 | Serie A
  Milan - Fiorentina

21:00 | Ligue 1
  Lyon - Marseille

21:00 | Segunda Division
  Numancia - CD Leganes

21:00 | Primera Division (La Liga)
  Getafe - At. Madrid

21:00 | Major League Soccer
  Columbus Crew - Philadelphia Union

21:15 | Första divisionen
  Sporting Braga - Benfica

21:30 | Major League Soccer
  Chivas USA - San Jose Earthquakes

22:00 | Primera Division
  U. de Chile - Palestino

22:15 | Primera Division
  Boca Juniors - Defensa Y Justicia

22:45 | Serie A, Andra rundan
  Barcelona - El Nacional

  Mon 27. October

00:15 | Peru Primera Division, Clausura
  Los Caimanes FC - CD San Simon

01:30 | Primera Division
  Atletico De Rafaela - River Plate

01:30 | Major League Soccer
  Kansas City - New York Red Bulls

13:30 | Turkiska U21-ligan - Grupp Superliga
  Kayseri Erciyesspor - Besiktas

16:45 | Wischaja League
  FK Krasnodar - Terek Grozniy

18:00 | 1. Division
  Ruch Chorzow - Korona Kielce

18:30 | Wischaja League
  Dynamo Moskva - Rubin Kazan

18:30 | Superligan
  Skoda Xanthi - Niki Volou

19:00 | Danska Superligan
  FC Nordsjælland - Aalborg BK

19:00 | Allsvenskan
  Malmö FF - Brommapojkarna

19:00 | Allsvenskan
  Mjällby AIF - Kalmar FF

19:00 | Spor Toto Süper Lig
  Kayseri Erciyesspor - Besiktas

19:05 | Allsvenskan
  Helsingborg - IFK Göteborg

19:45 | Challenge League
  Winterthur - Schaffhausen

20:15 | 2. Bundesliga
  Darmstadt - Nuremberg

20:30 | Ligue 2
  Nancy - Le Havre

21:00 | Första divisionen
  Rio Ave - Penafiel

21:45 | Peru Primera Division, Clausura
  UTC de Cajamarca - San Martin

  Tue 28. October

00:30 | Primera Division
  Arsenal - Gimnasia LP

14:00 | Grekiska cupen, Grupp 8
  Chania - ASK Olympiakos

14:30 | Indiska Superligan
  Club Chennai - Mumbai City FC

16:15 | Grekiska cupen, Grupp 1
  Fostiras FC - Panahaiki Patras

16:15 | Grekiska cupen, Grupp 4
  Ethnikos Gazorou - Iraklis 1908 FC

18:30 | Grekiska cupen, Grupp 5
  AEK - Iraklis Psachnon

20:45 | Serie A
  Sassuolo - Empoli

20:45 | Engelska Ligacupen
  Bournemouth - West Bromwich

20:45 | Engelska Ligacupen
  Shrewsbury - Chelsea

21:00 | Engelska Ligacupen
  Fulham - Derby

21:00 | Franska ligacupen
  Toulouse - Bordeaux

21:00 | Engelska Ligacupen
  Liverpool - Swansea

  Wed 29. October

14:00 | Grekiska cupen, Grupp 5
  Atromitos Athens - Panthrakikos

14:00 | Ryska cupen
  Zenit St. Petersburg - Arsenal Tula

14:00 | Grekiska cupen, Grupp 4
  Levadiakos - Platanias Chanion

14:30 | Indiska Superligan
  Delhi Dynamos FC - Northeast United FC

16:15 | Grekiska cupen, Grupp 7
  Asteras Tripolis - Kalloni

18:30 | Grekiska cupen, Grupp 1
  OLYMPIAKOS - Panionios

18:30 | Grekiska cupen, Grupp 2
  PAOK Thessaloniki - PAS Giannina

20:45 | Serie A
  Inter - Sampdoria

20:45 | Serie A
  Palermo - Chievo

20:45 | Engelska Ligacupen
  Tottenham - Brighton

20:45 | Engelska Ligacupen
  Stoke - Southampton

20:45 | Engelska Ligacupen
  Man City - Newcastle

20:45 | Serie A
  Fiorentina - Udinese

20:45 | Serie A
  Roma - Cesena

20:45 | Serie A
  Atalanta - Napoli

20:45 | Serie A
  Cagliari - Milan

20:45 | Serie A
  Genoa - Juventus

20:45 | Serie A
  Turin - Parma

20:55 | Franska ligacupen
  Rennes - Marseille

  Thu 30. October

01:00 | Copa do Brasil
  Flamengo RJ - Atletico MG

01:00 | Copa do Brasil
  Cruzeiro MG - Santos SP

14:00 | Grekiska cupen, Grupp 2
  Kassiopi - Apollon Kalamarias

14:00 | Grekiska cupen, Grupp 6
  Ermionidas - Apollon Smyrnis

14:30 | Indiska Superligan
  FC Pune City - Kerala Blasters FC

16:15 | Grekiska cupen, Grupp 3
  Niki Volou - APS Zakynthos

17:00 | Ryska cupen
  Rubin Kazan - Spartak Moskva

18:30 | Grekiska cupen, Grupp 3
  OFI Crete - Skoda Xanthi

18:30 | Grekiska cupen, Grupp 8
  Panathinaikos - Panetolikos


Seneste Videoer
   Sponsorer
Bet365
Ladbrokes
Bwin
Free TV
24 Oct, 17:45 CET | Cordo ..
Trungelliti - Gonzalez
24 Oct, 18:30 CET | Erste ..
FAC Team für Wien - SV M ..
24 Oct, 18:30 CET | Erste ..
SV Horn - Austria Lustenau
24 Oct, 18:30 CET | Erste ..
Wacker Innsbruck - St. P ..
24 Oct, 18:30 CET | Erste ..
Kapfenberger SV - TSV Ha ..
24 Oct, 18:30 CET | 2. Bu ..
Greuther Fürth - FSV Fra ..
24 Oct, 18:30 CET | 2. Bu ..
VfR Aalen - FC Union Ber ..
24 Oct, 18:30 CET | 2. Bu ..
RB Leipzig - VfL Bochum
24 Oct, 18:30 CET | Erste ..
FAC Team für Wien - SV M ..
24 Oct, 18:30 CET | Erste ..
SV Horn - Austria Lustenau
24 Oct, 18:30 CET | Erste ..
Wacker Innsbruck - St. P ..
24 Oct, 18:30 CET | Erste ..
Kapfenberger SV - TSV Ha ..
24 Oct, 18:30 CET | 2. Bu ..
Greuther Fürth - FSV Fra ..
24 Oct, 18:30 CET | 2. Bu ..
VfR Aalen - FC Union Ber ..
24 Oct, 18:30 CET | 2. Bu ..
RB Leipzig - VfL Bochum
24 Oct, 20:00 CET | Ligue 2
AC Ajaccio - Valencienne ..