English   Kontakta   Annonsering   Sitemap

Välkommen till vår fotbolls-livescore i realtid, resultat & spelprogram med direktreferat från fotbollsmatcher i hela världen
Här hittar du de senaste fotbollsresultaten. För att se målgörare och matchevenemang - håll muspekaren över live-resultaten
Besök GameCenter för djupgående matchanalys: Livescore, Direktstatistik, direktreferat, laguppställningar, spelarstatistik ...

 Sponsorer

 Sponsorer

Gratis Live Streaming
Malmö FF - IFK Göteborg Live Stream | Malmö FF - IFK Göteborg Live Streaming | Malmö FF - IFK Göteborg Streaming

Malmö FF - IFK Göteborg Live Stream
Allsvenskan | 2. May 2011, 20:00 CET * Land restriktioner kan gälla.

Titta på fotboll live streaming online med http://www.football-streams.com/
- en av de största live fotboll streaming webbplatser på Internet.

Få direkt tillgång till live streaming från alla de stora fotbollsligorna:

  Premier League (ENG)
  La Liga (SPA)
  Serie A (ITA)
  Bundesligaen (GER)
  Europa League
  Champions League och många fler ...

För bara £29.99 du få ett års obegränsad tillgång till streaming av matcher från alla de stora fotbollsligorna...

    Se Malmö FF vs. IFK Göteborg

     Hur man kommer igång med att se fotboll online LIVE
 1. Gå til http://www.football-streams.com/ och registrera ett konto.

 2.Betala £29.99 med Paypal eller VISA för att få DIREKTÅTKOMST
     till live streaming av alla stora fotbollsmatcher under 1 år.

 3. Välj Malmö FF vs. IFK Göteborg för att börja titta!!


      KLICKA HÄR för att komma igång...




Gratis Live Streams

  Sat 23. May

07:00 | J-League
  Montedio Yamagata - Vissel Kobe

08:00 | K-League Classic
  Jeju Utd - Chunnam Dragons

09:00 | K-League Classic
  Jeonbuk Hyundai Motors - Incheon United

10:00 | J-League
  Shonan Bellmare - Shimizu S-Pulse

11:30 | J-League
  Vegalta Sendai - Ventforet Kofu

12:00 | Wischaja League
  Amkar Perm - Zenit St. Petersburg

12:00 | J-League
  FC Tokyo - Grampus Eight

12:00 | J-League
  Hiroshima - Albirex Niigata

12:00 | J-League
  Urawa Reds - Kashima Antlers

12:00 | J-League
  Kawasaki - Sagan Tosu

12:00 | J-League
  Matsumoto Yamaga FC - Yokohama

12:30 | Eskisehir, Turkey
  Jankovits - Cervantes-Huegun

13:00 | Premier League
  Olimpik Donetsk - Volyn Lutsk

13:00 | Premiership, Nedflyttning/Uppflyttning
  Hibernian - Rangers

13:00 | Spor Toto Süper Lig
  Kasimpasa - Kayseri Erciyesspor

13:30 | 3. Liga
  Mainz II - Chemnitz

13:35 | Chinese Super League
  Shandong Luneng - Shanghai Shenhua

13:45 | Chinese Super League
  Jiangsu Shuntian - Beijing Guoan FC

13:50 | Eskisehir, Turkey
  Lorenzi - Boutillier

14:00 | Nuremberg, Germany
  Knapp - Vinci

14:30 | Nice, France
  Mayer - Thiem

14:30 | Wischaja League
  Torpedo Moskva - Ural Ekaterinburg

15:00 | Strasbourg, France
  Mladenovic - Stosur

15:00 | Veikkausliiga
  FC Ilves - FC Lahti

15:15 | Geneva, Switzerland
  Sousa - Bellucci

15:30 | Bundesliga
  1. FC Köln - Wolfsburg

15:30 | Bundesliga
  Dortmund - Werder Bremen

15:30 | Bundesliga
  E. Frankfurt - Bayer Leverkusen

15:30 | Bundesliga
  Bayern München - Mainz 05

15:30 | Bundesliga
  Hamburg - Schalke 04

15:30 | Polska Ekstraklasa
  Slask Wroclaw - Gornik Zabrze

15:30 | Bundesliga
  Hannover - Freiburg

15:30 | Bundesliga
  SC Paderborn - Stuttgart

15:30 | Bundesliga
  Hoffenheim - Hertha Berlin

15:30 | Bundesliga
  M'gladbach - FC Augsburg

16:00 | Spor Toto Süper Lig
  Konyaspor - Caykur Rizespor

16:00 | Premier League
  Met. Donetsk - Goverla-Zakarpatia Uzgorod

16:00 | Segunda Division
  Recreativo - CE Sabadell

16:00 | Segunda Division
  Mirandes - Alaves

16:30 | Primera Division (La Liga)
  Levante - Elche

17:00 | Colombia F2, Singles
  Lopes - Salamanca Caicedo

17:00 | Wischaja League
  Spartak Moskva - FC Ufa

17:00 | Premier League
  Dnipropetrovsk - Shakhtar Donetsk

17:00 | PrvaLiga
  Publikum Celje - Nova Gorica

17:00 | PrvaLiga
  NK Koper - NK Rudar Velenje

17:00 | PrvaLiga
  NK Domzale - Kalcer Radomlje

17:00 | PrvaLiga
  NK Krka - NK Maribor

17:15 | 1. Liga
  Bohemians 1905 - Viktoria Plzen

17:15 | 1. Liga
  C. Budejovice - Sparta Prague

17:15 | 1. Liga
  Vysocina Jihlava - Slovan Liberec

17:15 | 1. Liga
  Pribram - Brno

17:15 | 1. Liga
  Dukla Prague - FK Teplice

17:15 | 1. Liga
  FC Slovacko - Mladá Boleslav

18:00 | Polska Ekstraklasa
  Pogon Szczecin - Legia Warszawa

18:00 | Segunda Division
  Ponferradina - CD Lugo

18:15 | Segunda Division
  CD Leganes - Osasuna

18:30 | Primera Division (La Liga)
  Barcelona - Deportivo

18:30 | Primera Division (La Liga)
  Athletic Bilbao - Villarreal

18:30 | Primera Division (La Liga)
  Malaga - Sevilla

18:30 | Primera Division (La Liga)
  Granada - Atletico Madrid

18:30 | League Two Playoff
  Southend - Wycombe

18:30 | Primera Division (La Liga)
  Vallecano - Real Sociedad

18:30 | Primera Division (La Liga)
  Celta de Vigo - Espanyol

18:30 | Primera Division (La Liga)
  SD Eibar - Cordoba

18:30 | Primera Division (La Liga)
  Almeria - Valencia

19:00 | Spor Toto Süper Lig
  Trabzonspor - Balikesirspor

19:00 | Första divisionen
  Rio Ave - Sporting Lisbon

19:00 | Första divisionen
  Benfica - Maritimo Funchal

19:30 | Grekiska cupen, slutspel
  OLYMPIAKOS - Skoda Xanthi

20:00 | Primera Division
  Arsenal - Union de Santa Fe

20:00 | Pro League, Europa League, Slutspel
  KV Mechelen - Lokeren

20:30 | Polska Ekstraklasa
  Jagiellonia Bialystok - Wisla Krakow

20:30 | Primera Division (La Liga)
  Real Madrid - Getafe

21:00 | Ligue 1
  Bordeaux - Montpellier

21:00 | Ligue 1
  Rennes - Lyon

21:00 | Ligue 1
  Caen - Evian TGFC

21:00 | Ligue 1
  St. Etienne - EA Guingamp

21:00 | Ligue 1
  Lens - Nantes

21:00 | Ligue 1
  Lorient - Monaco

21:00 | Ligue 1
  PSG - Stade de Reims

21:00 | Ligue 1
  Toulouse - Nice

21:00 | Ligue 1
  FC Metz - Lille

21:00 | Ligue 1
  Marseille - Bastia

21:15 | Första divisionen
  Sporting Braga - Vitoria Setubal

21:15 | Första divisionen
  Academica - Vitoria Guimaraes

21:30 | Segunda Division
  Las Palmas - Barcelona B

22:00 | Peru Primera Division, Apertura
  FBC Melgar - Sporting Cristal

22:10 | Primera Division
  Rosario Central - Lanus

22:40 | Primera Division
  Colon - San Martin

23:00 | Major League Soccer
  Toronto FC - Portland Timbers

23:00 | Torneo Clausura
  Olimpia Asuncion - SOL De America

23:00 | Serie A, första rundan
  Deportivo Quito - Mushuc Runa

23:10 | Primera Division
  Banfield - Velez Sarsfield

23:30 | Brasilero Serie A
  Vasco Da Gama RJ - Internacional RS

  Sun 24. May

01:15 | Primera Division
  San Lorenzo - CA Sarmiento

01:30 | Major League Soccer
  New England - Washington DC

01:30 | Primera Division
  Atletico De Rafaela - Estudiantes

02:00 | Major League Soccer
  Montreal Impact - FC Dallas

03:00 | Major League Soccer
  Colorado Rapids - Vancouver Whitecaps

04:00 | Major League Soccer
  Seattle Sounders - Kansas City

04:00 | Major League Soccer
  Real Salt Lake - New York City FC

06:00 | J2
  Tochigi SC - Zwiegen Kanazawa

07:00 | National Football League
  Sakhalin Sakhalinsk - Luch-E. Vladivostok

09:35 | Chinese Super League
  Liaoning Hongyun - Chongqing Lifan

09:35 | Chinese Super League
  Changchun Yatai - Henan Jianye

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Coric - Querrey

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Lacko - Ferrer

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Tiafoe - Klizan

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Falconi - Arcangioli

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Mladenovic - Bouchard

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Linette - Pennetta

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Golubev - Robredo

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Allertova - Konta

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Mannarino - Melzer

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Nishikori - Mathieu

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Pouille - Simon

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Vandeweghe - Goerges

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Ivanovic - Shvedova

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Malek - Giorgi

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Murray - Arguello

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Dominguez Lino - Mchale

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Kuznetsov - Jaziri

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Matosevic - Bellucci

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Monfils - Roger-Vasselin

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Knapp - Wozniacki

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Cetkovska - Doi

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Dellacqua - Tomljanovic

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Edmund - Robert

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Jankovic - Karatantcheva

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Almagro - Dolgopolov

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Bemelmans - Becker

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Schwartzman - Haider-Maurer

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Kvitova - Erakovic

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Jovanovski - Tsurenko

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Babos - Kerber

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Chardy - Berrer

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Gasparyan - Konjuh

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Halys - Nadal

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Bautista-Agut - Mayer

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Thiem - Bedene

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Soler Espinosa - Parmentier

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Vekic - Garcia

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Safarova - Pavlyuchenkova

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Duckworth - Arnaboldi

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Diyas - Pfizenmaier

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Pospisil - Sousa

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Monaco - DEL Bonis

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Groth - Cuevas

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Mattek-Sands - Begu

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Peng - Hercog

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Dodin - Nara

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Daniel - Verdasco

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Ferro - Pereira

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Istomin - Kyrgios

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Gabashvili - Lopez

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Karlovic - Baghdatis

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Bacsinszky - Arruabarrena-Vecino

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Flipkens - Vesnina

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Larsson - Gavrilova

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Ymer - Rosol

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Kania - Barthel

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Goffin - Krajinovic

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Kukushkin - Sela

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Dzumhur - Youzhny

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Smitkova - Townsend

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Chirico - Makarova

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Puig - Lisicki

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Tsonga - Lindell

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Razzano - Cepede Royg

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Giraldo - Young

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Ramos-Vinolas - Andujar

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Zheng - Hradecka

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Bencic - Hantuchova

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Radwanska - Beck

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Stosur - Brengle

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Elias - Paire

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Rybarikova - Rogowska

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Seppi - Isner

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Soeda - Kohlschreiber

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Torro-Flor - Azarenka

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Lepchenko - Keys

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Krunic - Putintseva

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Hesse - Groth

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Nishioka - Berdych

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Muguruza Blanco - Martic

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Djokovic - Nieminen

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Cilic - Haase

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Fognini - Ito

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Zahlavova Strycova - Pironkova

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Pliskova - Zhang

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Wickmayer - Svitolina

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Voegele - Diatchenko

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Gulbis - Sijsling

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Muller - Lorenzi

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Janowicz - Hamou

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Dodig - Stepanek

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Johansson - Watson

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Mitu - Lim

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Cornet - Vinci

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Kanepi - Sharapova

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Mahut - Coppejans

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Kavcic - LU

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Vesely - Mayer

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Wawrinka - Ilhan

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Stephens - Williams

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Wang - Schiavone

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Dulgheru - Gibbs

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Basilashvili - Kokkinakis

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Granollers - Bachinger

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Smyczek - Anderson

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Troicki - Struff

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Lajovic - Gonzalez

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Petkovic - Rogers

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Bertens - Kuznetsova

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Lucic-Baroni - Davis

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Vanni - Tomic

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Falla - Federer

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Dimitrov - Sock

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Bolelli - Darcis

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Berankis - Stakhovsky

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Witthoeft - Siniakova

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Schmiedlova - Van Uytvanck

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Rodina - Halep

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Gasquet - Gigounon

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Williams - Hlavackova

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Carreno-Busta - Estrella

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Gimeno-Traver - Souza

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Johnson - Garcia-Lopez

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Riske - Errani

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Zakopalova - Kovinic

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Suarez Navarro - Niculescu

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Marchenko - Berlocq

11:00 | Roland Garros, Paris, France
  Friedsam - Glatch

12:00 | National Football League
  St Petersburg - FC Sokol Saratov

12:30 | Wischaja League
  FK Krasnodar - FK Rostov

13:00 | Spor Toto Süper Lig
  Kardemir Karabük - Sivasspor

13:00 | Spor Toto Süper Lig
  Gaziantepspor - Eskisehirspor

13:00 | Premier League
  Metalist Kharkiv - Illichivec Mariupol

13:30 | Premier League
  Celtic - Inverness CT

13:30 | Premier League
  Dundee United - FC Dundee

14:00 | Virsliga
  FK Jelgava - BFC Daugava

14:00 | National Football League
  Gazovik Orenburg - Tom Tomsk

14:30 | Pro League, Mästerskapsrunda
  Club Brugge - Kortrijk

14:30 | Pro League, Mästerskapsrunda
  RSC Anderlecht - AA Gent

14:30 | Pro League, Mästerskapsrunda
  Standard Liege - Charleroi

15:00 | National Football League
  Volga Novgorod - FK Tyumen

15:00 | National Football League
  Kriliya Sovietov - Energia Chab

15:00 | Wischaja League
  Lisma-Mordovia Saransk - Terek Grozniy

15:00 | Allsvenskan
  Halmstad - IFK Göteborg

15:00 | Allsvenskan
  Örebro SK - Gefle

15:30 | 2. Bundesliga
  Düsseldorf - FSV Frankfurt

15:30 | 2. Bundesliga
  Karlsruher SC - 1860 Munich

15:30 | 2. Bundesliga
  RB Leipzig - Greuther Fürth

15:30 | 2. Bundesliga
  Darmstadt - St. Pauli

15:30 | 2. Bundesliga
  VfL Bochum - Sandhausen

15:30 | Polska Ekstraklasa, Nedflyttningsrunda
  Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko Biala

15:30 | Eredivisie, Europa League Slutspel
  Feyenoord - SC Heerenveen

15:30 | 2. Bundesliga
  1. FC Heidenheim - Erzgebirge Aue

15:30 | 2. Bundesliga
  Kaiserslautern - Ingolstadt

15:30 | 2. Bundesliga
  Nuremberg - Aalen

15:30 | 2. Bundesliga
  Union Berlin - Braunschweig

16:00 | National Football League
  Baltika Kaliningrad - Sibir Novosibirsk

16:00 | Virsliga
  Skonto Riga - FK Liepaja

16:15 | Segunda Division
  Girona - UD Llagostera

17:00 | National Football League
  Anzhi Makhachkala - Jaroslavi Shinnik

17:30 | Veikkausliiga
  Seinajoen JK - HJK Helsinki

17:30 | Veikkausliiga
  FF Jaro - FC KooTeePee

17:30 | Allsvenskan
  Kalmar FF - Malmö FF

17:30 | Wischaja League
  Dynamo Moskva - Arsenal Tula

17:30 | Allsvenskan
  Åtvidaberg FF - Elfsborg

17:45 | Bundesliga
  Admira Wacker - Sturm Graz

17:45 | Bundesliga
  SCR Altach - SV Grödig

17:45 | Bundesliga
  SV Ried - Austria Vienna

17:45 | Bundesliga
  Red Bull Salzburg - Wolfsberger AC

18:00 | Norska Elitserien
  Haugesund - Strømsgodset

18:00 | Segunda Division
  Gijon - Tenerife

18:00 | Segunda Division
  Numancia - Racing Santander

18:00 | Polska Ekstraklasa
  Lechia Gdansk - Lech Poznan

18:00 | Segunda Division
  Valladolid - Zaragoza

18:15 | Peru Primera Division, Apertura
  Cienciano - Union Comercio

18:30 | Premier League
  Poltava - Chernomorets Odessa

18:30 | Serie A, första rundan
  LDU Quito - Cuenca

18:30 | League One Playoff
  Preston - Swindon

18:30 | Premier League
  Karpaty Lviv - Dynamo Kiev

18:30 | Premier League
  Metalurg Zaporizhya - Zorya Lugansk

19:00 | Spor Toto Süper Lig
  Galatasaray - Besiktas

19:00 | National Football League
  FC Volgar-Gazprom Astrakhan - FK Tosno

19:30 | Superligan, Playoffs
  Panathinaikos - Atromitos Athens

20:00 | Primera Division
  Racing Avellaneda - Independiente

20:00 | Segunda Division
  Real Betis - Alcorcon

20:30 | Peru Primera Division, Apertura
  Cesar Vallejo - Real Garcilaso

21:00 | Segunda Division
  Albacete - Mallorca

21:00 | Brasilero Serie A
  Fluminense RJ - Corinthians SP

21:00 | Primera Division
  Argentinos Juniors - Newell's Old Boys

23:00 | Major League Soccer
  New York Red Bulls - Philadelphia Union

23:15 | Primera Division
  Boca Juniors - CA Aldosivi

23:20 | Primera Division
  Godoy Cruz - Belgrano

23:30 | Brasilero Serie A
  Cruzeiro MG - Ponte Preta SP

23:30 | Serie A, första rundan
  Barcelona - El Nacional

  Mon 25. May

01:00 | Major League Soccer
  San Jose Earthquakes - Orlando City SC

01:00 | Peru Primera Division, Apertura
  Alianza Lima - Universitario

02:30 | Primera Division
  Tigre - River Plate

14:30 | Eredivisie Uppflyttning/Nedflyttning Playoff
  FC Eindhoven - FC Volendam

14:30 | Eredivisie Uppflyttning/Nedflyttning Playoff
  Roda JC - FC Emmen

15:30 | Norska Elitserien
  Lillestrøm - Bodø/Glimt

15:30 | Norska Elitserien
  Tromsø - Odd Grenland

16:00 | Championship slutspel
  Middlesbrough - Norwich

16:45 | Eredivisie Uppflyttning/Nedflyttning Playoff
  NAC Breda - VV Venlo

17:30 | Veikkausliiga
  FC Inter Turku - IFK Mariehamn

17:30 | Veikkausliiga
  HIFK - Kuopio PS

18:00 | Polska Ekstraklasa, Nedflyttningsrunda
  Ruch Chorzow - Belchatow

18:00 | Division 1
  Nest-Sotra - Hønefoss

18:00 | Division 1
  Ranheim - Jerv FK

18:00 | Virsliga
  Ventspils - FS Metta/Lu

18:00 | Norska Elitserien
  Aalesund - Viking

18:00 | Norska Elitserien
  Stabæk - Rosenborg

18:00 | Division 1
  Kristiansund BK - Bærum

19:00 | Allsvenskan
  Häcken - Falkenbergs FF

19:00 | Allsvenskan
  Helsingborg - Hammarby

19:00 | Allsvenskan
  GIF Sundsvall - Norrköping

19:00 | Spor Toto Süper Lig
  Akhisar Bld Spor - Bursaspor

19:00 | Spor Toto Süper Lig
  Büyüksehyr Bld.Spor - Fenerbahce

19:05 | Allsvenskan
  Djurgården - AIK

20:00 | Norska Elitserien
  Sandefjord - Vålerenga

20:00 | Norska Elitserien
  Start - Sarpsborg 08

  Tue 26. May

13:30 | AFC Champions League, Slutspel
  Beijing Guoan FC - Jeonbuk Hyundai Motors

18:00 | AFC Champions League, Slutspel
  Lekhwiya - Al-Sadd

19:00 | Division 1
  Levanger - Brann

  Wed 27. May

12:00 | Nabisco Cup, Grupp A
  Hiroshima - FC Tokyo

19:45 | AFC Champions League, Slutspel
  Al-Ahli - Naftoon Tehran


Seneste Videoer
   Sponsorer
Bet365
Ladbrokes
Bwin
Free TV
23 May, 07:00 CET | J-League
Montedio Yamagata - Viss ..
23 May, 08:00 CET | K-Lea ..
Jeju United FC - Jeonnam ..
23 May, 09:00 CET | K-Lea ..
Jeonbuk Hyundai Motors - ..
23 May, 10:00 CET | J-League
Shonan Bellmare - Shimiz ..
23 May, 11:30 CET | J-League
Vegalta Sendai - Ventfor ..
23 May, 12:00 CET | J-League
Urawa Red Diamonds - Kas ..
23 May, 12:00 CET | J-League
FC Tokyo - Nagoya Grampus
23 May, 12:00 CET | J-League
Sanfrecce Hiroshima - Ni ..
23 May, 07:00 CET | J-League
Montedio Yamagata - Viss ..
23 May, 09:00 CET | K-Lea ..
Jeonbuk Hyundai Motors - ..
23 May, 15:30 CET | Bunde ..
Bayern München - 1. FSV ..
23 May, 15:30 CET | Bunde ..
Borussia Dortmund - Werd ..
23 May, 15:30 CET | Bunde ..
Mönchengladbach - FC Aug ..
23 May, 15:30 CET | Bunde ..
1899 Hoffenheim - Hertha ..
23 May, 15:30 CET | Bunde ..
Hannover 96 - SC Freiburg
23 May, 15:30 CET | Bunde ..
Eintracht Frankfurt - Ba ..