English   Kontakta   Annonsering   Sitemap

Välkommen till vår fotbolls-livescore i realtid, resultat & spelprogram med direktreferat från fotbollsmatcher i hela världen
Här hittar du de senaste fotbollsresultaten. För att se målgörare och matchevenemang - håll muspekaren över live-resultaten
Besök GameCenter för djupgående matchanalys: Livescore, Direktstatistik, direktreferat, laguppställningar, spelarstatistik ...

 Sponsorer

 Sponsorer

Gratis Live Streaming
Ukraina - Sverige Live Stream | Ukraina - Sverige Live Streaming | Ukraina - Sverige Streaming

Ukraina - Sverige Live Stream
U21-EM, kval, Grupp 2 | 31. May 2012, 19:30 CET * Land restriktioner kan gälla.



Gratis Live Streams

  Tue 3. March

07:00 | Kuala Lumpur, Malaysia
  Buyukakcay - Groth

07:00 | Kuala Lumpur, Malaysia
  Goerges - Kudryavtseva

08:30 | AFC Champions League, Grupp E
  Shandong Luneng - Jeonbuk Hyundai Motors

08:30 | Kuala Lumpur, Malaysia
  Dellacqua - Hsieh

08:35 | Kuala Lumpur, Malaysia
  Mestach - Eguchi

09:50 | Kuala Lumpur, Malaysia
  Mayr - Zakopalova

11:00 | Quimper, France
  Groll - Arnaboldi

11:00 | AFC Champions League, Grupp E
  Kashiwa Reysol - B. Binh Duong

11:00 | Quimper, France
  Michon - Guez

11:05 | Kuala Lumpur, Malaysia
  Doi - Witthoeft

11:30 | AFC Champions League, Grupp F
  Seongnam Ilhwa Chunma - Gamba Osaka

11:30 | Kuala Lumpur, Malaysia
  Wozniacki - Wang

12:20 | Quimper, France
  Vaisse - Artunedo Martinavarr

12:30 | Quimper, France
  Corrie - Millot

12:45 | Kuala Lumpur, Malaysia
  Dulgheru - Lisicki

13:50 | Quimper, France
  Marcora - Hemery

14:00 | AFC Champions League, Grupp A
  FC Bunyodkor - Persepolis FC

14:30 | Quimper, France
  Torebko - Beck

15:30 | AFC Champions League, Grupp B
  Naftoon Tehran - Al-Ain SCC

16:15 | AFC Champions League, Grupp A
  Lekhwiya - Al-Nassr FC

16:30 | Quimper, France
  Lokoli - Boltz

17:00 | Monterrey, Mexico, Qualifying
  Hogenkamp - Radwanska

17:00 | Kroatiska cupen
  Dinamo Zagreb - Istra 1961

18:00 | Monterrey, Mexico
  Tsurenko - Rogers

18:00 | Puchar Polski
  Znicz Pruszkow - Lech Poznan

18:20 | AFC Champions League, Grupp B
  Al-Shabab - FC Pakhtakor Tashkent

18:30 | Quimper, France
  Paire - Fischer

19:00 | Bundesliga
  Sturm Graz - Austria Vienna

19:15 | Monterrey, Mexico
  Larsson - Bertens

19:30 | Turkiska Cupen
  Galatasaray - Manisaspor

20:00 | Quimper, France
  Authom - Zopp

20:30 | DFB Cupen
  Dresden - Dortmund

20:30 | Serie B
  Carpi FC - US Avellino

20:30 | Serie B
  Bologna - US Latina Calcio

21:00 | Franska cupen
  Boulogne - St. Etienne

21:45 | Monterrey, Mexico
  Mladenovic - Smitkova

23:45 | Copa Libertadores, Grupp 3
  Mineros de Guayana - Universitario De Sucre

23:45 | Copa Libertadores, Grupp 7
  Barcelona - Libertad Asuncion

  Wed 4. March

02:00 | CONCACAF Champions League (Finalrundor)
  Montreal Impact - Pachuca

02:00 | Monterrey, Mexico
  Pavlyuchenkova - Schmiedlova

02:00 | Copa Libertadores, Grupp 3
  Cruzeiro MG - Huracan

09:30 | AFC Champions League, Grupp H
  Western Sydney - Guangzhou Evergrande FC

11:00 | AFC Champions League, Grupp C
  Lokomotiv Tashkent - Foolad Khuzestan FC

11:30 | AFC Champions League, Grupp H
  FC Seoul - Kashima Antlers

11:30 | AFC Champions League, Grupp G
  Urawa Reds - Brisbane

12:30 | AFC Champions League, Grupp G
  Beijing Guoan FC - Suwon Samsung Bluewings

13:30 | AFC Champions League, Grupp D
  Tractor Sazi Tabriz FC - Al-Ahli Club

14:00 | Puchar Polski
  Blekitni Stargard S. - Cracovia Krakow

16:45 | AFC Champions League, Grupp C
  Al-Sadd - Al-Hilal

17:00 | Kroatiska cupen
  NK Lokomotiva Zagreb - HNK Rijeka

17:30 | Turkiska Cupen
  Bursaspor - Genclerbirligi

18:00 | DBU Pokalen
  SønderjyskE - Brøndby IF

18:00 | Puchar Polski
  Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko Biala

18:15 | AFC Champions League, Grupp D
  Al-Ahli - Nasaf Qarshi FC

18:30 | Challenge League
  Wohlen - Lugano

19:00 | Bundesliga
  Rapid Vienna - SCR Altach

19:00 | Bundesliga
  SV Grödig - SC Magna Wr. Neustadt

19:00 | Bundesliga
  Wolfsberger AC - SV Ried

19:00 | DFB Cupen
  RB Leipzig - Wolfsburg

19:00 | Bundesliga
  Admira Wacker - Red Bull Salzburg

19:30 | Turkiska Cupen
  Mersin Idman Yurdu - Fenerbahce

19:30 | Schweiziska Cupen
  FC Munsingen - FC Basel

20:00 | Copa del Rey (Kungacupen)
  Villarreal - Barcelona

20:00 | Schweiziska Cupen
  SC Buochs - St. Gallen

20:15 | Schweiziska Cupen
  Zurich - Grasshoppers

20:30 | DFB Cupen
  Bayern München - Braunschweig

20:30 | Schweiziska Cupen
  FC Sion - Aarau

22:00 | Copa del Rey (Kungacupen)
  Espanyol - Athletic Bilbao

23:45 | Copa Libertadores, Grupp 1
  Colo Colo - Atlas

  Thu 5. March

02:00 | Copa do Brasil
  Rio Branco - Vasco Da Gama RJ

02:00 | CONCACAF Champions League (Finalrundor)
  Washington DC - D. Alajuelense

02:00 | Copa do Brasil
  Vitoria Da Conquista BA - Palmeiras SP

02:00 | Copa Libertadores, Grupp 4
  Internacional RS - Emelec

02:00 | Copa Libertadores, Grupp 2
  San Lorenzo - Corinthians SP

18:00 | DBU Pokalen
  FC Köpenhamn - Randers FC

19:00 | Turkiska Cupen
  Kayserispor - Sivasspor

20:30 | DBU Pokalen
  Esbjerg fB - Aalborg BK

21:00 | Franska cupen
  Concarneau - EA Guingamp

21:15 | Portugisiska Cupen
  Nacional - Sporting Lisbon

  Fri 6. March

09:40 | Hyundai A-League
  Newcastle - Sydney

18:00 | 1. Division
  Ruch Chorzow - Pogon Szczecin

18:30 | 2. Bundesliga
  Nuremberg - 1. FC Heidenheim

18:30 | 2. Bundesliga
  Düsseldorf - VfL Bochum

18:30 | 2. Bundesliga
  Erzgebirge Aue - Ingolstadt

20:00 | Ligue 2
  Nimes - Gazelec Fco Ajaccio

20:00 | Ligue 2
  Orleans 45 US - Valenciennes

20:00 | Ligue 2
  Sochaux - Tours

20:00 | Ligue 2
  Troyes Aube - Clermont Foot

20:00 | Eredivisie
  Willem II - FC Twente

20:00 | Eerste Divisie
  Stormvogels Telstar - VV Venlo

20:30 | Ligue 1
  Toulouse - Marseille

20:30 | Bundesliga
  Stuttgart - Hertha Berlin

20:45 | Championship
  Fulham - Bournemouth

20:45 | Primera Division (La Liga)
  Levante - SD Eibar

  Sat 7. March

07:00 | Hyundai A-League
  Wellington - Adelaide

09:30 | Hyundai A-League
  Melbourne - Perth

13:00 | 2. Bundesliga
  Aalen - Greuther Fürth

13:00 | 2. Bundesliga
  Braunschweig - St. Pauli

14:00 | Ligue 2
  Dijon - Le Havre

15:30 | Bundesliga
  Schalke 04 - Hoffenheim

15:30 | Bundesliga
  FC Augsburg - Wolfsburg

15:30 | Bundesliga
  Hannover - Bayern München

15:30 | Bundesliga
  Freiburg - Werder Bremen

15:30 | Bundesliga
  Hamburg - Dortmund

16:00 | Bundesliga
  Sturm Graz - Wolfsberger AC

16:00 | Championship
  Ipswich - Brentford

16:00 | Primera Division (La Liga)
  Deportivo - Sevilla

16:00 | Segunda Division
  Numancia - Mirandes

16:30 | Eerste Divisie
  FC Eindhoven - FC Volendam

17:00 | Wischaja League
  Zenit St. Petersburg - Ural Ekaterinburg

17:00 | Danska Superligan
  FC Nordsjælland - SønderjyskE

18:00 | Segunda Division
  CD Lugo - Barcelona B

18:00 | Primera Division (La Liga)
  Athletic Bilbao - Real Madrid

18:15 | Segunda Division
  Racing Santander - Osasuna

18:30 | Bundesliga
  Red Bull Salzburg - SCR Altach

18:30 | Bundesliga
  SV Ried - SV Grödig

18:30 | Bundesliga
  SC Magna Wr. Neustadt - Admira Wacker

18:30 | Eredivisie
  Go Ahead Eagles - PSV Eindhoven

18:30 | Bundesliga
  Mainz 05 - M'gladbach

19:45 | Eredivisie
  Heracles Almelo - Vitesse

20:00 | Segunda Division
  Tenerife - CD Leganes

20:00 | Segunda Division
  Albacete - CE Sabadell

20:00 | Primera Division (La Liga)
  Elche - Almeria

20:45 | Eredivisie
  FC Zwolle - Cambuur L.

22:00 | Primera Division (La Liga)
  Granada - Malaga

  Sun 8. March

11:30 | Wischaja League
  Spartak Moskva - FK Krasnodar

12:00 | Primera Division (La Liga)
  Barcelona - Vallecano

12:00 | Segunda Division
  Real Betis - Valladolid

12:30 | Eredivisie
  FC Groningen - FC Dordrecht

13:00 | Danska Superligan
  Silkeborg IF - Hobro IK

13:30 | 2. Bundesliga
  1860 Munich - Sandhausen

13:30 | 2. Bundesliga
  Union Berlin - Kaiserslautern

13:30 | 2. Bundesliga
  FSV Frankfurt - Darmstadt

14:00 | Wischaja League
  Dynamo Moskva - FC Ufa

14:30 | Eredivisie
  Ajax - Excelsior

14:30 | Eredivisie
  Feyenoord - NAC Breda

14:30 | Eerste Divisie
  Achilles - FC Den Bosch

15:00 | Danska Superligan
  FC Köpenhamn - Brøndby IF

15:30 | Bundesliga
  1. FC Köln - E. Frankfurt

16:00 | Segunda Division
  UD Llagostera - Alaves

16:30 | Bundesliga
  Austria Vienna - Rapid Vienna

16:30 | Wischaja League
  FK Rostov - Lokomotiv Moskva

16:45 | Eredivisie
  FC Utrecht - AZ Alkmaar

17:00 | Segunda Division
  Ponferradina - Girona

17:00 | Danska Superligan
  FC Midtjylland - Esbjerg fB

17:00 | Primera Division (La Liga)
  Real Sociedad - Espanyol

17:30 | Bundesliga
  SC Paderborn - Bayer Leverkusen

19:00 | Segunda Division
  Gijon - Las Palmas

19:00 | Danska Superligan
  Aalborg BK - Randers FC

19:00 | Primera Division (La Liga)
  Villarreal - Celta de Vigo

21:00 | Segunda Division
  Alcorcon - Recreativo

21:00 | Primera Division (La Liga)
  Atletico Madrid - Valencia

  Mon 9. March

19:00 | Danska Superligan
  FC Vestsjaelland - Odense BK

20:15 | 2. Bundesliga
  Karlsruher SC - RB Leipzig

20:45 | Primera Division (La Liga)
  Cordoba - Getafe


Seneste Videoer
   Sponsorer
Bet365
Ladbrokes
Bwin
Free TV
3 Mar, 07:00 CET | Kuala ..
Buyukakcay - Gajdosova
3 Mar, 07:00 CET | Kuala ..
Goerges - Kudryavtseva
3 Mar, 08:30 CET | AFC C ..
Shandong Luneng Taishan ..
3 Mar, 08:30 CET | Kuala ..
Dellacqua - Hsieh
3 Mar, 08:35 CET | Kuala ..
Mestach - Eguchi
3 Mar, 09:50 CET | Kuala ..
Mayr-Achleitner - Koukal ..
3 Mar, 11:00 CET | AFC C ..
Kashiwa Reysol - Bình Du ..
3 Mar, 11:00 CET | Quimp ..
Michon - Guez
3 Mar, 19:00 CET | Bunde ..
SK Sturm Graz - FK Austr ..
4 Mar, 19:00 CET | Bunde ..
SK Rapid Wien - SCR Altach
4 Mar, 19:00 CET | Bunde ..
SV Scholz Grödig - SC Wi ..
4 Mar, 19:00 CET | Bunde ..
Wolfsberger AC - SV Josk ..
4 Mar, 19:00 CET | Bunde ..
Admira Wacker - Red Bull ..
6 Mar, 18:30 CET | 2. Bu ..
1. FC Nürnberg - FC Heid ..
6 Mar, 18:30 CET | 2. Bu ..
Fortuna Düsseldorf - VfL ..
6 Mar, 18:30 CET | 2. Bu ..
Erzgebirge Aue - FC Ingo ..